Titles you rated
Hikaru no GoRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 4.0
A Piece of Your MindRated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
GodlessRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5