Movies
Ratings
55
Music and LyricsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0