Movies
Ratings
589
CliffhangerRated ★ 4.0
Max ManusRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
BrickRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
The FrightenersRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Patlabor: The MovieRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
The GameRated ★ 2.0
The Towering InfernoRated ★ 5.0