Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Last ShipRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0