Movies
Ratings
194
ArrivalRated ★ 3.0- 쫑알쫑알 똘똘이: 이상한 마을 대모험Rated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5