Series
Ratings
214 A Man on the InsideRated ★ 4.5 A Man on the InsideRated ★ 4.5
 Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0 Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
 The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.5 The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.5
 How I Met Your MotherRated ★ 4.5 How I Met Your MotherRated ★ 4.5
 How I Met Your MotherRated ★ 4.5 How I Met Your MotherRated ★ 4.5
 Culinary Class WarsRated ★ 4.5 Culinary Class WarsRated ★ 4.5
 How I Met Your MotherRated ★ 5.0 How I Met Your MotherRated ★ 5.0
 ValeriaRated ★ 3.0 ValeriaRated ★ 3.0
 ReceiverRated ★ 4.5 ReceiverRated ★ 4.5
 How I Met Your MotherRated ★ 4.5 How I Met Your MotherRated ★ 4.5
 How I Met Your MotherRated ★ 4.5 How I Met Your MotherRated ★ 4.5
 How I Met Your MotherRated ★ 4.5 How I Met Your MotherRated ★ 4.5
 How I Met Your MotherRated ★ 4.0 How I Met Your MotherRated ★ 4.0
 Loki Season 2Rated ★ 4.0 Loki Season 2Rated ★ 4.0
 How I Met Your MotherRated ★ 5.0 How I Met Your MotherRated ★ 5.0
 A Perfect StoryRated ★ 3.5 A Perfect StoryRated ★ 3.5
 Physical: 100 Season 2Rated ★ 5.0 Physical: 100 Season 2Rated ★ 5.0
 The Time It TakesRated ★ 3.5 The Time It TakesRated ★ 3.5
 Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0 Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
 Dash & LilyRated ★ 3.5 Dash & LilyRated ★ 3.5