Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0