Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 1.0