Series
Ratings
349 Reborn RichRated ★ 4.0 Reborn RichRated ★ 4.0
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
 Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5 Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
 Listen to My HeartRated ★ 3.0 Listen to My HeartRated ★ 3.0
 SomebodyRated ★ 3.0 SomebodyRated ★ 3.0
 The Golden SpoonRated ★ 3.5 The Golden SpoonRated ★ 3.5
 May It Please the CourtRated ★ 4.0 May It Please the CourtRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
 Narco-SaintsRated ★ 5.0 Narco-SaintsRated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
 The Walking DeadRated ★ 5.0 The Walking DeadRated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
 The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0 The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0