Movies
Ratings
206
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0