Titles you rated
SupermanRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5