Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5