Movies
Ratings
117
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Woody Allen: A DocumentaryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Resurrecting the ChampRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0