Titles you rated
Shoot 'Em UpRated ★ 5.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
King ArthurRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0