Series
Ratings
45
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5