Titles you rated
Russian DollRated ★ 4.0
Daniel Sloss: Live ShowsRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
CrashingRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 2.5
A Man on the InsideRated ★ 3.0
Cunk on EarthRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0