Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0