Movies
Ratings
291
ChallengersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 1.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
SanctuaryRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0