Titles you rated
Code 37Rated ★ 3.5
YummyRated ★ 3.0
SwayRated ★ 4.0
Curry and PepperRated ★ 2.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
Killing For The ProsecutionRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Legend of the DragonRated ★ 3.5- Room LaunderingRated ★ 2.5
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 2.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
The Last StandRated ★ 3.5
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 4.0
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 4.0