Series
Ratings
30
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5