Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0