Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 0.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 0.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 0.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 0.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.5