Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
원피스 16기Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
TemptedRated ★ 4.5