Titles you rated
HuntRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
SpiritwalkerRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Judas and the Black MessiahRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5