Series
Ratings
27
The PacificRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0