Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0