Titles you rated
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0