Movies
Ratings
397
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5