Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.5