Series
Ratings
20
Emily in ParisRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0