Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0