Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5