Titles you rated
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.5
HallelujahRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.5
Into the MirrorRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0- Baby's Day OutRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
HerbRated ★ 3.5
The CatRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0