Movies
Ratings
66
Dear JohnRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0