Titles you rated
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.5
- Telephone BoothRated ★ 4.0
- ADA-DanceRated ★ 3.0
- Bad BloodRated ★ 3.0
- CicadasRated ★ 3.0
- Afternoon GuestRated ★ 2.5
- BrambledRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.5
PicnicRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5