Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 데스노트Rated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5