Titles you rated
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Last SummerRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5