Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
The Burning PlainRated ★ 4.5
Michael ClaytonRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
SabotageRated ★ 2.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 2.5
Dial M for MurderRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good Morning, NightRated ★ 4.5
Lucky LuRated ★ 4.0
My Father's ShadowRated ★ 5.0- Habibi HusseinRated ★ 3.5
- Singing WingsRated ★ 4.5
Black Rabbit, White RabbitRated ★ 3.5
Goodbye, Dragon InnRated ★ 2.5