Series
Ratings
386
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Chastity HighRated ★ 3.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0