Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 4.0
[REC]³ GenesisRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0- Turn It Up To 11Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0