Movies
Ratings
112
The Bucket ListRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 1.0
300Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0