Titles you rated
Paris, TexasRated ★ 4.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0