Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The Sum of All FearsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Biggest Little FarmRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
ConfessionRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0