Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Dark MatterRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0