Movies
Ratings
1015
50/50Rated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 5.0
FallRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.5
22 JulyRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 0.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
JarheadRated ★ 4.0