Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Man of WillRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5