Titles you rated
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5