Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0