Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
After the StormRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0