Movies
Ratings
280
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Our TownRated ★ 2.0
No MercyRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 1.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 2.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0